Jdi na obsah Jdi na menu
 


FAQ

16. 8. 2008

Jde o zcela legální výdělek?

Ano, není jakýkoli důvod, aby byl tento způsob výdělku nelegální. Pouze klikáte na reklamy, za tuto činnost dostáváte menší finanční obnos a tento finanční obnos shromažďujete. Dokud nikoho neobtěžujete spamováním za účelem získat referraly, vše je zcela legální.

Když je tento výdělek tak výhodný, proč tedy nejsou všichni bohatí?

Důvod je zcela jednoduchý. V českých a slovenských zemích málo lidí věří, že pomocí internetu si lze vydělat a tento způsob výdělku předem zamítají a bojí se ho, aniž by se o něm něco dozvěděli. Kdežto v Americe je tento způsob výdělku naprosto běžnou záležitostí. Pokud tedy chcete, aby se Češi a Slováci o tomto výdělku dozvěděli více, odkažte své známé na moje webovky. Díky za pomoc. Učiňme Česko a Slovensko bohatší.

Proč bych měl(a) autora stránek uvádět jako doporučujícího (referrala)?

Nikdo Vás do toho nenutí. Důvodů je však několik: 1) Mí referralové mají plnou podporu, mohou se mě zeptat na co chtějí a já jim ihned vše objasním. 2) Nabízím 50% refbacky (na všechny klikačky, po domluvě můžu refback i zvýšit), takže místo 100% můžete vydělat až 150%. 3) Nezapomeňte na to, že tyto webovky se nevytvořily samotné. Musel jsem je vytvořit a musím je aktualizovat a udržovat. Bez těchto webovek byste vůbec nemuseli začít na internetu vydělávat. Pokud smažete můj nick při registraci do klikačky a zaregistrujete se ''pod nikoho'', stejně si Vás někdo koupí. Budete tedy přivydělávat Američanovi v Texasu, který pro Vás nic neudělal? Nechcete raději pomoci člověku, který pro Vás něco udělal a něco Vám za registraci ''pod něho'' nabízí? Představil jsem Vám tento způsob výdělku a nabízím Vám refbacky, takže se mnou můžete vydělat ještě více peněz.

Je povoleno používat autoclicker?

Ne, v žádném případě! Inzerent klikačce zaplatí za lidské zhlédnutí jeho webovky, nikoli za falešné kliky! Autoclicker v žádném případě nepoužívejte! Klikačka Vás stejně odhálí a zablokuje Vám účet!

Je povoleno mít na jedné klikačce více účtů?

Ne, v žádném případě! Inzerent počítá s tím, ze jednomu zobrazení se rovná jeden člověk, nikoli jeden účet. Pokud budete mít na jedné klikačce více účtů, klikačka Vám všechny účty zablokuje.

Můžete na jeden účet na AlertPayi využívat více klikaček?

Ano, není tu jediný důvod, proč by Vám všechny klikačky nemohly posílat Vaše peníze na jeden AlertPay účet...

Hrozí při klikání nebezpečí virů?

Ano, hrozí. I když jsou klikačky seriózní a stránku s viry smažou, není všechno v jejich silách. Nebezpečí virů hrozí totiž všude na internetu. Pokud nechcete mít viry, jsou dvě možnosti: 1) Nepoužívejte internet, 2) Používejte kvalitní antivirový program...

Pokud chci s tímto výdělkem přestat, co musím udělat?

Prakticky vůbec nic. Jednoho dne se rozhodnete, že s tímto výdělkem chcete přestat. Všechny klikačky Vám po nějaké době smažou účty (trvá to zhruba měsíc až půl roku). Účty na internetových peněženkách můžete vymazat a nebo si je ponechat. Není důvod je vymazat. Takže pro skončení s tímto výdělkem nemusíte udělat prakticky nic. Ale pevně věřím, že důvod s výdělkem na internetu skončit mít nebudete.